Tel. +38 098 156 73 62

Будинки

WonderWood будує дерев’яні будинки з надзвичайно якісного, екологічно чистого матеріалу – високогірної карпатської смереки, яка росте на схилах найвищого гірського масиву Українських Карпат – "Чорногори", та має надзвичайну щільність та міцність, довгі прямі волокна, рівний білий колір і як казали давні теслі – звучить особливо.

Матеріали

Будинки споруджуються з оциліндрованого брусу діаметром 200 або 220мм, що є достатнім для круглорічної експлуатації будинку в кліматичних умовах України і Європи, адже діаметр дерев’яного брусу 200мм відповідає 1м цегляної стіни і захищає приміщення від промерзання до -45С.

Утеплення

Утеплення в замках між вінцями з оциліндрованого брусу – полоса товщиною 7мм з пресованого натурального льону, який є екологічно чистим матеріалом, природним антисептиком, не боїться вологи і не користується популярністю у гризунів, не боїться та не накопичує вологості, знімає статичну напругу від руху штор, вітру та людей. Це надзвичайно позитивновпливає на мікроклімат оселі.

Економічність

Будівництво дерев'яного будинку з брусу дозволяє зберегти Ваші кошти, як у будівництві так і у експлуатації. На відміну від цегляних будинків, де стіни потрібно штукатурити, шпаклювати, утепляти і тд. Вартість повністю готового і обладнаного будинку з оциліндрованого брусу можна прорахувати з високою точністю, спрогнозувати свої видатки і вписатися в заплановані терміни переїзду в нове житло.

ціни на будівництво дерев'яного будинку від Wonderwood

Введіть Ваш номер телефону та завантажте прайс-лист цін на послуги команії WonderWood

Про будинки WonderWood

Дерев'яний будинок з оциліндрованого брусу –це природній «кліматконтроль», який регулює вологість і температуру повітря в приміщенні:в дерев’яному будинку прохолодно в спеку і тепло в холодну пору. Дерево – матеріал, який дихає. В будинку з дерева завжди приємний запах і особлива атмосфера. Пара, яка виробляється в процесі господарювання, моментально виводиться назовні і в будинку зберігається комфортна вологість.

Однією з найбільших переваг дерев’яного будинку з оциліндрованого брусу є якісно оброблена, шліфована ззовні і зсередини поверхня брусу, яка слугує одночасно готовим декоративним покриттям стін і не потребує додаткових облицювальних робіт. Саме смерека, а не сосна чи ялина, має унікальні властивості для будівництва будинків - це світла, стійка до промерзання чиста деревина, на якій відсутні темні сучки, які висихаючи починають випадати. Також відсутні "смоляні кишені"(резервуари живиці в товщі деревини), такі кишені при виготовленні масивного стінового бруса з сосни неможливо виявити і під час експлуатації постійно з'являються смоляні ріки на стінах, проступає синева. Сосна підходить для виготовлення декоративних елементів, таких як вагонка.

WonderWood виконує круглорічний цикл робіт, оскільки дерев'яне будівництво дозволяє в зимовий період зведення стін, перекриття та оздоблення, що значно пришвидшує темпи будівництва і дозволяє розпочати будову в холодну пору року, не чекаючи до наступного сезону. Така можливість відсутня під час будівництва цегляних чи блочних споруд з використанням рідких будівельних сумішей, які не можна застосовувати в умовах низьких температур. Це обмежує роботи весняно-літнім періодом і розтягує процес будівництва на декілька років.

Найпопулярнішими циклами будівництва дерев'яного будинку є: фундамент - осінь, будинок - зима, оздоблення - весна, літо. Або: фундамент - весна, будинок - літо, оздоблення - осінь, зима.

Таким чином, будинок "під ключ" можна звести за 1 календарний рік.

Не відкладайте вашу мрію про власну оселю - здійсніть її за допомогою WonderWood в найкоротші терміни.

Оскільки будівництво включає в себе цілий комплекс задач, таких як безпека, опалення, вода тощо, ми готові повністю забезпечити їх вирішення.

Ми будуємо житло вашої мрії

та Дбаємо про вашу безпеку та комфорт

Альтанки
barbeque house

Гармонійним доповненням до приватного будинку є зона відпочинку, в якій господарі зустрічають гостей, готують страви на вогні, відпочивають. Таку зону варто обладнати дерев’яно юальтанкою, яка доповнить ансамбль з будинкомчи банею і дозволить максимально елегантновписатися в ландшафт будь-якоїділянки. Альтанку слід розташувати в найбільш затишному і мальовничому куточку ділянки з гарним краєвидом. Часто альтанку поєднують з мангалом і зоною барбекю.

Великою перевагою дерев’яної альтанки, як і дерев’яної хати, є те, що сама несуча конструкція має готове декоративне покриття стін, яке не потребує ніяких додаткових облицювальних робіт.

WonderWood виконує альтанки як з оциліндрованого брусу діаметром 180 або 200мм, так і з обрізногокаліброваного брусу 150х150мм.

Найпопулярніші розміри 3х4м, 4х4м, 4х5м, 4х6м. Матеріал: смерека, сосна, ялина. Даховепокриття: металочерепиця, натуральна черепиця, м’яка бітумначерепиця.

Проектування

Добре виконаний проект дає можливість передбачити параметри навантаження на брусові стіни і перекриття, дотримання яких є одним з найважніших факторів підчас будівництва і експлуатації дерев’яного будинку, а також уникнути неузгоджень під час монтажних робіт різними підрядниками. Тому важливо на етапі проектування передбачити всі експлуатаційні характеристики приміщень, їх розміри і не міняти їх в процесі будівництва. Змінити вже встановлений проєм чи виконаний запил без втрати декоративного вигляду рідко вдається, а перенести стіну з оциліндрованого брусу взагалі неможливо.

Після попереднього погодження проекту і створення ескізного екземпляру ми виконаємо 3D модель для максимальної візуалізації будинку в різних ракурсах. Проект виконується в спеціалізованій програмі для проектування дерев’яних конструкцій з детальним розрахунком матеріалів, навантажень на перекриття і стіни будинку, прокладки комунікацій.

При замовленні типового будинку з колекції WonderWood – проект у подарунок.

Безпека

Зберегти і примножити своємайно не меншважливо, ніжйого набути. Для вашої особистої безпеки, а також збереження вашого майна рекомендуємо встановити охоронну сигналізацію та систему відеоспостереження.

Виконуємо:
  • Охоронні системи будинку: класичні дротові чи на радіодатчиках; на пультовому управлінні чи управлінні чіпом; на дозвін чи зі здачею на державний пульт охорони; монтаж тривожної кнопки; можливість управляння охоронною системою за допомогою sms команд.
  • Відеоспотереження: відеокамери внутрішнього і зовнішнього використання з функціями круглодобової реєстрації та можливістю онлайн перегляду з будь-якого куточка світу з мобільних і стаціонарних цифрових пристроїв.
  • Для реалізації системи відеоспостереження з онлайн переглядом потрібно якісний Інтернет канал зі швидкістю від 5Mb. Запропонуємо оптимальне вирішення підключення до мережі Інтернет, в залежності від локалізації вашої ділянки та наяних сервісів в цьому регіоні: радіоканал, оптоволокно, кабельне під’єднання.
Ділянки

WonderWood пропонує для забудовників земельні ділянки в околицях Львова та мальовничих куточках Карпат. Всі ділянки приватизовані, з цільовим призначенням для житлового індивідуального будівництва, повністюготові до купівлі-продажу і початку будівельни хробіт.

Бані

Якщо будувати баню - то тільки з дерева. Це обумовлене притаманним для дерева властивостям – здатність “дихати” і пропусками через товщу стіни пару і вологість. Атмосфера в дерев’яній бані є особливою – запах хвої, вигляд натуральної деревини надають неповторного шарму.

Будиночок, де розташована баня, можна сумістити з “будинком для гостей”. В такому випадку виконуєтьс конструкція з мансардним поверхом, в якому розташована затишна спальня.

Найпопулярніші розміри таких будов: 5х5м, 5х6м, 6х6м, де можна розмістити вітальню-відпочинкову, душову, санвузол, парну.

Часто будиночок бані доповнюють терасою під дахом, шириною 2-2,5м для відпочинку на відкритому повітрі. Детальніше