Tel. +38 098 156 73 62

Послуги

Будуємо житло вашої мрії. Від «А» до «Я»

Документація

Процедура оформлення документації може суттєво вплинути на тривалість будівництва і значно відтягнути такий довгоочікуваний момент переїзду у власний маєток. Та і просто може забрати багато часу і нервів.

WonderWood пропонує послугу “All inclusive”. Ми візьмемо на себе всі дозвільні та супровідні документи, які необхідні з моменту переоформлення ділянки до здачі в експлуатацію Вашого нового будинку. Таким чином, у Вас буде більше часу на облаштування і дизайн оселі. А паперову тяганину залиште нам.

Перелік документів для переоформлення ділянки (купівля-продаж, дарування):
 • витяг з державного реєстру (органи управління земельних ресурсів);
 • довідка про відсутність заборон і сервітутів (- // -);
 • експертна оцінка вартості ділянки (організації з ліцензією на роботи по оцінці земельних ресурсів)
 • звіт до експертної оцінки;
 • нормативно-грошова оцінка;
 • довідка про відсутність забудови на ділянці та інформація про власника
Перелік документів, пов’язаних з початком будівельних робіт, зведеннямбудинку і здаючого в експлуатацію:
 • проект будинку і всіх будівель на території ділянки (баня, гараж, майстерня, будинок охорони і тп);
 • будівельний паспорт ділянки;
 • повідомлення про початок будівельних робіт;
 • технічний паспорт на споруди;
 • декларація про готовністьспоруд;
 • прийом в експлуатацію;
 • приватизація.

Каміни

Невід’ємною складовою дерев’яної хати завжди був і залишається камін, який покликаний, в першу чергу, зігріти своїх господарів в холодну пору року,а також відіграє величезну естетичну роль і часто є центральним декоративним елементом вітальні. Чи можна поєднати ці два аспекти при спорудження каміна?

WonderWood встановлює чавунні каміни-топки французького або італійського виробництва з подальшою розводкою теплових каналів по всіх приміщеннях будинку. Тоді неповторна краса живого полум’я поєднується з комфортом і практичністю використання.В приватних будинках встановлюються топки потужністю 14-20 КВт

Парна

Серцем дерев’яної бані є приміщення парної, якому відводиться особлива увага при плануванні, виборі матеріалів та встановленні обладнання.

WonderWood використовує здавна перевірені матеріали для оздоблення парної: лавки виконуються з вільхи, а стіни і стеля – з липи. Для захисту від температурних перепадів і впливу вологості, поверхня лавок покривається спеціальним маслом, яке зберігає натуральний вигляд деревини.

Найпопулярнішим розміром парної при спорудженні приватної бані є 2,60х2,0м, що дозволяє комфортно розташуватися 4 дорослим. Крім того, більшість типових кам’янок (як дров’яних, так і електричних), зможуть швидко прогріти таке приміщення і утримувати температуру на потрібному рівні.

Свердловини для водопостачання

Ні для кого не новина, що якісна вода це запорука здоров'я. Проте, водозабезпечення залишається одним із найскладніших завдань, реалізація, якого вимагає не тільки досвіду і підготовки, а й наявності відповідного обладнання, матеріалів, робочої сили, організованої структури. В даному питанні так само важливий комунікативний аспект з керуючими органами. Саме з цих причин, ми рекомендуємо Вам звертатися за послугою буріння свердловини у Прикарпатті в нашу надійну компаніюWonderWood.Тому як переробити свердловину - це додаткові, чималі витрати

Переваги автономного водопостачання
 • Це безперечний засіб для підтримання власного здоров’я;
 • Немає залежності від централізованого водопостачання;
 • Разове фінансове вкладення, а згодом істотна економія на комунальних виплатах коштів. Автономне водопостачання має тривалий термін служби, більше 20 років, а при виникненні будь-яких пошкоджень, усунути їх можна з мінімальними витратами.

Паркани

Гарний паркан - як рама до картини - обрамлює і підкреслює всі переваги приватного будинку, створює затишок і внутрішній простір матку, захищає від шуму і пилюки. Пропонуємо паркани з довговічних матеріалів - натурального каменю в поєднанні з металом та деревом.

Такий паркан виконується за індивідуальним замовленням і розраховується для кожної конкретної ділянки як по ширині секції, так і висоті конструкції. Для досягнення відмінного декоративного ефекту основа паркану і стовпці муруються з цільного карпатського каменю декількох видів. Секції паркану заповнюються або листовим металом з полімерним покриттям або спеціально обробленими брусками чи дошкою.

Інтер'єр та дизайн

Меблі

Wonderwood виготовляє меблі тільки ручної роботи з масивної деревини: ліжка, комоди, шафи, серванти, столи, крісла, табурети, відпочинкові дивани, лавки, полиці, вішаки, дзеркала. Розміри, колір, форма – за попереднім погодженням та потребами інтер’єру.

Ставні

Окрасою дерев'яного будинку є ставні або як називали їх в давнину - віконниці. Ми виконуємо ставні тільки ручної роботи з кованих металевих елементів та дерев'яного брусу. Це кропітка робота, яка вимагає точного допасування металу та дерева, виконується після остаточного монтажу вікон, підвіконників та обрамлення.

Ставні є неповторним елементом декору і відмінно доповнять та виділять екстер'єр вашого будинку. Крім естетичного задоволення, ставні є дуже корисним аксесуаром, адже вони захищають простір будинку від шуму, пилу, лишнього світла та непрошених гостей, а також дорогі сучасні віконні системи від розбиття.