Про нас

WonderWood засновано в 2004 році. Відтоді зведено понад 200 об’єктів дерев’яного будівництва – приватних будинків, дач, домиків для гостей та персоналу, готелів, бань, господарських приміщень, гаражів.

 

Раніше дерев’яні будинки з брусу розглядалися лише як дачні, в основному літнього використання і зустрічали багато скептиків щодо їх міцності. Зараз WonderWood завдяки точному дотриманню всіх технологій та використанню тільки натуральних, екологічно чистих матеріалів забезпечує відмінний результат по енергоефективності, зберігаючи надійність і естетичний вигляд дерев’яного будинку, стіни якого ззовні і зсередини не потребують жодного утеплення чи декоративних робіт.

 

WonderWood використовує нові оздоблювальні матеріали та інноваційні рішення управління інженерними мережами в поєднанні з традиційним затишком дерев’яного будинку. WonderWood будує дерев’яні будинки, в яких комфортно і безпечно проживати круглий рік, враховуючи літню спеку і зимові морози.

Чим ми можемо бути
вам корисні

Надання послуги «All Inclusiv» – «Все включено», яка передбачає будівництво «під ключ», підготовку всієї проектної, технічної та дозвільної документації, супровід та контроль за якістю на всіх етапах будівництва, надання консультацій з проведення суміжних робіт.

Результат, який ми гарантуємо

Повне дотримання технології будівництва з використанням тільки екологічно чистих матеріалів.

01

Круглорічна експлуатація будинку в кліматичних умовах України та Європи, оскільки товщина брусу 200мм дозволяє запобігти промерзанню стін до температури -45С.

02

Сучасний будинок з оциліндрованого брусу найвищої якості – високогірної щільної смереки, заготовленої на схилах найвищого гірського масиву України «Чорногори».

03

Поверхня оциліндрованого та профільованого брусу – готове декоративне покриття як зовнішніх так і внутрішніх стін будинку.

04

ЗАВАНТАЖИТИ КАТАЛОГ ГОТОВИХ ПРОЕКТІВ ДЕРЕВ'ЯНИХ БУДИНКІВ

Введіть Ваш номер телефону та завантажте каталог проектів дерев'яних будинків команії WonderWood