Об'єкти

WonderWood будує дерев’яні будинки з надзвичайно якісного, екологічно чистого матеріалу – високогірної карпатської смереки, яка росте на схилах найвищого гірського масиву Українських Карпат – "Чорногори", та має надзвичайну щільність та міцність, довгі прямі волокна, рівний білий колір і як казали давні теслі – звучить особливо.

Матеріали

Будинки споруджуються з оциліндрованого брусу здебільшого діаметром 200 і 220мм та профільованого – товщиною 180 і 200мм, що є достатнім для круглорічної експлуатації будинку в кліматичних умовах України і Європи, адже діаметр дерев’яного брусу 200мм відповідає 1м цегляної стіни і захищає приміщення від промерзання до -45°С.

Утеплення

Утеплення між вінцями брусу – полоса натурального льону товщиною 7мм, який є екологічно чистим матеріалом, природним антисептиком, не користується популярністю у гризунів, не боїться та не накопичує вологості, знімає статичну напругу від руху штор, вітру та людей. Це надзвичайно позитивно впливає на мікроклімат оселі.

Економічність

Будівництво дерев'яного будинку з брусу дозволяє зберегти Ваші кошти як в будівництві, так і в експлуатації. На відміну від цегляних будинків, де стіни потрібно штукатурити, шпаклювати, утепляти та інше. Вартість повністю готового і обладнаного будинку з брусу можна прорахувати з високою точністю, спрогнозувати свої видатки і вписатися в заплановані терміни переїзду в нове житло.

ЗАВАНТАЖИТИ КАТАЛОГ ГОТОВИХ ПРОЕКТІВ ДЕРЕВ'ЯНИХ БУДИНКІВ НА 2020 РІК

Введіть Ваш номер телефону та завантажте каталог проектів дерев'яних будинків команії WonderWood

Про будинки WonderWood

Дерев'яний будинок з натурального брусу – це природній «клімат-контроль», який регулює вологість і температуру повітря в приміщенні: в дерев’яному будинку прохолодно в спеку і тепло в холодну пору. Дерево – матеріал, який дихає. В будинку з дерева завжди приємний запах і особлива атмосфера.

Однією з найбільших переваг дерев’яного будинку зі зрубу є якісно оброблена, шліфована ззовні і зсередини поверхня брусу, яка слугує одночасно готовим декоративним покриттям стін і не потребує додаткових облицювальних робіт. Саме смерека, а не сосна, має унікальні властивості для будівництва будинків – це світла, стійка до промерзання чиста деревина, на якій відсутні темні сучки, які висихаючи починають випадати. Також в смереці відсутні "смоляні кишені" – резервуари живиці в товщі деревини. Такі кишені при виготовленні масивного стінового бруса з сосни неможливо виявити і під час експлуатації постійно з'являються смоляні ріки на стінах. Сосна підходить для виготовлення декоративних елементів, таких як вагонка.

WonderWood виконує круглорічний цикл робіт. Дерев'яний будинок дозволяє розпочати і вести будівництво в холодну пору року, не чекаючи до наступного сезону, що значно пришвидшує темпи будівництва. Така можливість відсутня під час будівництва цегляних чи блочних споруд з використанням рідких будівельних сумішей, які не можна застосовувати в умовах низьких температур. Це обмежує роботи весняно-літнім періодом і розтягує процес будівництва на декілька років.
Найпопулярнішими циклами будівництва дерев'яного будинку є: фундамент – осінь, будинок – весна, оздоблення – літо, осінь. Або: фундамент – весна, будинок – літо, оздоблення – осінь, зима.

Таким чином, будинок "під ключ" можна звести за 1 календарний рік.

Не відкладайте вашу мрію про власну оселю – здійсніть її за допомогою WonderWood в найкоротші терміни.

Будівництво включає в себе цілий комплекс задач, ми готові повністю забезпечити їх вирішення.

Ми будуємо житло вашої мрії

Дбаємо про вашу безпеку та комфорт

Бані

Якщо баня, то тільки з дерева. Альтернативи спорудження бані з дерева, а особливо самої парної, немає. Це обумовлене притаманним для дерева властивостям – здатність “дихати” і пропусками через товщу стін пару і вологість. Атмосфера в дерев’яній бані є особливою – запах хвої, вигляд натуральної деревини надають неповторного шарму.

Будиночок, де розташована баня, можна сумістити з “будинком для гостей”. В такому випадку виконується мансардний поверх з затишною кімнатою для гостей.

Найпопулярніші розміри бані: 6х6м, 6х7м, 6х10м з кімнатою відпочинку, спальнею, душовою, санвузлом, парною, терасою.

Часто баню доповнюють терасою під дахом, шириною 2-2,5м для відпочинку на відкритому повітрі.

Детальніше

Проектування

Правильно виконаний проект розраховує всі параметри навантаження на брусові стіни і перекриття, дотримання яких під час будівництва є одним з найважливіших факторів надійності та якості будинку. На етапі проектування треба передбачити призначення та розміри всіх приміщень і не міняти їх в процесі будівництва. Змінити вже встановлений проєм чи виконаний запил без втрати
декоративного вигляду рідко вдається, а перенести стіну з брусу взагалі неможливо.

Після погодження ескізного проекту ми виконаємо 3D-модель будинку в різних ракурсах для максимальної візуалізації. Ви можете також вибрати проект з нашої колекції, ми адаптуємо його під ваші потреби, внесемо необхідні корекції.

Детальніше
Проектування WonderWood
Проектування WonderWood -2
Проектування WonderWood -3
Проектування WonderWood -4

Безкоштовно виготовимо ваш проект або внесемо зміни в наш.

Безпека

Зберегти і примножити своє майно не менш важливо, ніж його набути. Для вашої особистої безпеки, а також збереження вашого майна рекомендуємо встановити охоронну сигналізацію та систему відеоспостереження.

Виконуємо:

  • Охоронні системи будинку: класичні дротові чи на радіодатчиках; на пультовому управлінні чи управлінні чіпом; на дозвін чи зі здачею на державний пульт охорони; монтаж тривожної кнопки; можливість управляння охоронною системою за допомогою sms команд.

 

  • Відеоспотереження: відеокамери внутрішнього і зовнішнього використання з функціями круглодобової реєстрації та можливістю онлайн перегляду з будь-якого куточка світу з мобільних і стаціонарних цифрових пристроїв.

 

  • Для реалізації системи відеоспостереження з онлайн переглядом потрібно якісний Інтернет канал зі швидкістю від 5Mb. Запропонуємо оптимальне вирішення підключення до мережі Інтернет, в залежності від локалізації вашої ділянки та наяних сервісів в цьому регіоні: радіоканал, оптоволокно, кабельне під’єднання.

Ділянки

WonderWood пропонує земельні ділянки в Києві, Львові та Карпатах. Всі ділянки приватизовані, з цільовим призначенням для житлового індивідуального будівництва, повністю готові до купівлі-продажу і початку будівельних робіт.

Альтанки

Barbeque house

Гармонійним доповненням до приватного будинку є зона відпочинку, в якій господарі зустрічають гостей, готують страви на вогні, відпочивають. Тут варто розташувати альтанку – в затишному місці з гарним краєвидом, це доповнить ансамбль території. Альтанку зручно поєднати з мангалом і барбекю.

Великою перевагою дерев’яної альтанки, як і дерев’яного будинку, є готове декоративне покриття стін, яке не потребує ніяких додаткових облицювальних робіт.

WonderWood виконує альтанки з оциліндрованого брусу діаметром 180, 200мм і з обрізного каліброваного брусу 150х150мм.

Найпопулярніші розміри 4х4м, 4х5м, 4х6м. Матеріал: смерека, сосна, ялина. Дахове покриття: металочерепиця, натуральна черепиця, м’яка бітумна черепиця.