Послуги

Будуємо житло вашої мрії. Від «А» до «Я»

Документація

Процедура оформлення документації може суттєво вплинути на тривалість будівництва і значно відтягнути такий довгоочікуваний момент переїзду у власний маєток. Та і просто може забрати багато часу і нервів.

WonderWood пропонує послугу “All inclusive”. Ми візьмемо на себе всі дозвільні та супровідні документи, які необхідні з моменту переоформлення ділянки до здачі в експлуатацію Вашого нового будинку. Таким чином, у Вас буде більше часу на облаштування і дизайн оселі. А паперову тяганину залиште нам.

Перелік документів для переоформлення ділянки (купівля-продаж, дарування):

 • витяг з державного реєстру (органи управління земельних ресурсів).
 • довідка про відсутність заборон і сервітутів (- // -).
 • експертна оцінка вартості ділянки (організації з ліцензією на роботи по оцінці земельних ресурсів).
 • звіт до експертної оцінки.
 • нормативно-грошова оцінка.
 • довідка про відсутність забудови на ділянці та інформація про власника.

Перелік документів для початку будівельних робіт, зведення будинку і здачу в експлуатацію:

 • проект будинку і всіх будівель на території ділянки (баня, гараж, майстерня, будинок охорони і тп).
 • будівельний паспорт ділянки.
 • повідомлення про початок будівельних робіт.
 • технічний паспорт на споруди.
 • декларація про готовність споруд.
 • прийом в експлуатацію.
 • приватизація.

Каміни

Невід’ємною складовою дерев’яного будинку завжди був і залишається камін, який покликаний зігріти своїх господарів в холодну пору року, а також відіграє величезну естетичну роль і є центральним декоративним елементом вітальні. Чи можна поєднати ці два аспекти при спорудженні каміна?

WonderWood встановлює чавунні каміни-топки французького або італійського виробництва з подальшою розводкою теплових каналів по всіх приміщеннях будинку. Неповторна краса живого полум’я поєднується з комфортом і практичністю. В приватних будинках встановлюються топки потужністю 14-20 КВт.

Парна

Серцем дерев’яної бані є приміщення парної, якому відводиться особлива увага при плануванні, виборі матеріалів та встановленні обладнання.

WonderWood використовує здавна перевірені матеріали для оздоблення парної: лавки виконуються з вільхи, а стіни і стеля – з липи. Для захисту від температурних перепадів і впливу вологості, поверхня лавок покривається спеціальним маслом, яке зберігає натуральний вигляд деревини.

Найпопулярнішим розміром парної в приватній бані є 2,60х2,0м, що дозволяє комфортно розташуватися 4 дорослим. Більшість стандартних дров’яних і електричних кам’янок зможуть швидко прогріти таке приміщення і утримувати температуру на потрібному рівні.

Сердловина для водопостачання

Ні для кого не новина, що якісна вода – це запорука здоров'я. Водозабезпечення залишається одним із найскладніших завдань, реалізація якого вимагає досвіду, відповідної підготовки, наявності обладнання, матеріалів, робочої сили, організованої структури. Саме з цих причин ми рекомендуємо Вам звертатися за послугою буріння свердловини в Карпатах у нашу компанію WonderWood. Тому як переробити свердловину – це додаткові, чималі витрати.

Переваги автономного водопостачання:

 • Це безперечний засіб для підтримання власного здоров’я.
 • Немає залежності від централізованого водопостачання.
 • Разове фінансове вкладення, а згодом істотна економія на комунальних виплатах коштів. Автономне водопостачання має тривалий термін служби, більше 20 років, а при виникненні будь-яких пошкоджень, усунути їх можна з мінімальними витратами.

Паркани

Гарний паркан – як рама до картини – обрамлює і підкреслює всі переваги приватного будинку, створює затишок і внутрішній простір маєтку, захищає від шуму і пилюки. Пропонуємо паркани з довговічних матеріалів – натурального каменю в поєднанні з металом та деревом.

Такий паркан виконується за індивідуальним замовленням і розраховується для кожної конкретної ділянки як по ширині секції, так і висоті конструкції. Для досягнення відмінного декоративного ефекту основа паркану і стовпці муруються з цільного карпатського каменю декількох видів. Секції паркану заповнюються або листовим металом з полімерним покриттям або спеціально обробленими брусками чи дошкою.

Інтер'єр та дизайн

Меблі

Wonderwood виготовляє меблі ручної роботи з масивної деревини: ліжка, комоди, шафи, серванти, столи, крісла, табурети, дивани, лавки, полиці, вішаки, дзеркала. Розміри, колір, форма – за попереднім погодженням.

Ставні

Окрасою дерев'яного будинку є ставні або як називали їх в давнину – віконниці. Ми виконуємо ставні ручної роботи з кованих металевих елементів та дерев'яного брусу. Це кропітка робота, яка вимагає точного допасування металу та дерева, виконується після остаточного монтажу вікон, підвіконників та обрамлення.

Ставні є неповторним елементом декору і відмінно доповнять та виділять екстер'єр вашого будинку. Крім естетичного задоволення, ставні є дуже корисним аксесуаром, адже вони захищають простір будинку від шуму, пилу, лишнього світла та непрошених гостей, а також дорогі сучасні віконні системи від розбиття.