Проект “Страсбург” - Ваша унікальна історія

Проект “Страсбург” - Ваша унікальна історія

11.06.2019 Огляд проектів

    Коли немає зайвих фінансів та креативних ідей, обрати готовий проект будинку - найкращий варіант. Проаналізувавши індивідуальні потреби замовника та всієї його сім’ї, можна обрати проект домівки, яка стане затишним бунгалом та міцною фортецею. Окрім того, обираючи готовий варіант, замовник отримує чіткий, прорахований план: з прозорим кошторисом, що мінімізує додаткові витрати при індивідуальному плануванні, та наочними схемами й кресленнями, що дає змогу уникнути будівництва зайвих приміщень чи замалих кімнат.

    Для активної сім’ї з 3-4-х осіб чудово підійде проект “Страсбург” (двоповерховий будинок з 2-ма терасами та каміном). Великі, панорамні вікна та дві тераси мінімізують енерговитрати, адже природне світло добре освітлює та прогріває будинок. А екологічні матеріали, які застосовують при будівництві, відповідають модним тенденціям у сучасному будівництві.

    Планування. Потрапити в будинок можна через велику терасу. На першому поверсі розташована велика студія, яка об’єднала вітальню, кухню та столову. Завдяки відсутності додаткових перегородок кімната здається світлою та просторою. Також на цьому поверсі розташована ванна кімната. А окрасою першого поверху слугує величезний камін, який у зимовий період подарує мешканцям цього дому затишок, тепло та приємні вечори в сімейному колі.

    На другому поверсі розташовані дві спальні. Перша (більша) спальна кімната обладнана місткою шафою та робочим місцем. З другої (меншої) спальні є вихід на ще одну терасу, де вранці можна поніжитись з чашечкою кави та насолодитись прекрасним краєвидом, а ввечері - зібрати всю сім’ю, спостерігаючи за заходом сонця. До того ж комин, виведений від каміну, додатково прогріватиме стіну в цій спальні, що зробить кімнату ще зручнішою. Другий поверх також обладнаний санвузлом задля більшої зручності.

 

    Переваги цього проекту простежуються й в матеріалах, які використовують для його будівництва:

  1. Оциліндрований (круглий) брус діаметром 200/220 мм.
  2. Прямокутний (профільований) брус діаметром 180/200 мм.

    Обидва варіанти не вимагають додаткових оздоблювальних робіт, є екологічно чистими та безпечними. Перший варіант - дешевший, оскільки потребує менше затрат на виробництво самого брусу. Такий брус не вимагає додаткової роботи при усуненні щілин та заповненні проміжків між брусами. Другий варіант виготовляють на спеціальному станку, що забезпечує плоску внутрішню та зовнішню поверхні. Такий матеріал виглядає дуже сучасно й гарно впишеться навіть в міський екстер’єр.

    Також при проектуванні будинку врахували унікальну властивість смереки (з якої й виготовляють бруси для будівництва) - вона витримує значні температурні перепади, не промерзає, а головне - не випускає смолу, що з часом може стати неприємним сюрпризом на стінах у будинку, побудованому зі соснових матеріалів. До того ж колір смереки світлий, він не тьмяніє з часом, що надає будинку певної благородності та витонченості.

    Щоб забезпечити теплостійкість та хорошу ізоляцію, при будівництві використовують натуральний утеплювач - льон. Його вкладають між брусами, що, по-перше, оберігає дерево від негативного впливу навколишнього середовища, а по-друге, забезпечує антисептичну дію та стійкість перед гризунами. Також прокладка з натурального льону відштовхує зайву вологу.

    Отже, проект “Страсбург” - це можливість побудувати свою маленьку Францію в Україні. Страсбург - активне місто, яке в перекладі з німецької означає “місто на перехресті  доріг”. Життя в цьому будинку буде таким же активним та бурхливим, але водночас затишним та комфортним. Готовий проект значно заощадить Ваш час та кошти, а можливість внесення коректив до планування зробить Ваш будинок унікальним.